WAKE STORE Opening s filmem The Debut!

Už máte všichni v kalendáři označené datum 15.12.? Chystá se totiž párty k příležitosti otevření nového WAKE STORE! Jediné místo v Praze, kde sežene vybavení od hlavy až k patě, kde vše vyzkoušíte, a dostanete poradensví od profi jezdců. Na otvíračku máme připravený program, pití, světýlka, wejky, a prostě vše, co je třeba a ještě víc! 

Pro ty z vás, kteří rádi soutěží a vyhrávají máme taky něco! Ve spolupráci s Crazy Handmade jsme připravili soutěž o vouchery na výrobu crazy čelenek a čepic! Stačí do 14.12. poslat na email klara@wsmail.cz foto na téma: Wake a Vánoce.

Inspiraci naleznete na FB wakemagu, a na CRAZY tvorbu mrkejte zde.

Na místě bude i Crazy sortiment, takže máte možnost vybrat si kulíšek pro sebe, nebo nakoupit dárky na Vánoce!

Těšíte se na nový filmový počin od Andy Kolba Eclipse, který světlo světa spatří již 23.prosince? My rozhodně ANO! Proto jsme se rozhodli, zkrátit čas na čekání, a máme pro vás nachystanou pořádnou předvánoční párty s filmem The Debut

Film The Debut z roku 2014 natočil Andy Kolb se světovými jezdci, pro které je wakeboard láskou na celý život. Při sledování filmu, se divákovi tají dech, stoupá adrenalin v krvi a může se těšit z pohledů na jedny z nejkrásnějších míst světa.

Nezapomeň si tedy, napsat do diáře 15. 12. 2016 od 19 hodin. Sejdeme se v našem novém WAKE STORE v Praze, Na Václavce 10, zdrbneme a zapijeme sezónu 2016 a probereme plány na 2017.

Všichni jste srdečně zvaní! Za barem se na vás těší Dobi & Linda!

Text: Veronika Hvízdalová