Siargao Wakepark LiveStream


Siargao Wakepark naživo: Ukázková wakeboardová akce

Sobota 10. února od 14:00 manilského času

Představte si idylický vlek System 2.0 v tropickém ráji, obklopený palmami. Přidáme speciálně upravený betonový poolgap a prvky od Unit Parktech – a dostanete scénu, která si zaslouží být centrem wakeboardové show! Siargao, malý ostrov ve tvaru slzy na jihovýchodě Filipín, je známý jako surfařská metropole této země a získal několik ocenění pro Nejlepší ostrov světa.


Co se chystá?

V sobotu 10. února se můžete těšit na sledování nejlepších jezdců na vleku světa, kteří budou jezdit mezi palmami na zbrusu novém poolgapu, který byl navržen a vytvořen těmito samými jezdci. A ano, bude zde živé vysílání!

Událost bude přehlídkou wakeboardingu s udělováním cen a skvělou jízdou pro jezdce i diváky, aby si užili.


Od kdy?

Siargao Wakepark byl založen v roce 2018 a postupně si získal pozornost jezdců, kteří mají rádi wakeboarding a surfing. Brenton Priestley, držitel zlaté medaile z X-Games, byl prvním profesionálním wakeboardistou na Siargau. Společně se svým bratrem Dwaynem navrhl a pomohl vytvořit betonové ledges na poolgapu. Poté byl první kicker vyroben Nicolasem Desgarginem, lépe známým jako ‘Kanar’. Společně s místní legendou Janjanem Mahinayem postavili první kickery z kokosového dřeva a překližky. Brenton také pomohl navrhnout double shotgunovou pipe. Tým System 2.0 navrhl možnosti rail-to-rail a transfer banky. Nyní jsou to Jules, Liam, Dom, Matty a Belgičané, kteří otestují a předvedou konstrukci pro rok 2024. Veškerou další výstavbu zajistil bratr Janjana, Angel Mahinay a Conieboy Arandid.


Kdo přijede?

Už v roce 2019 navštívili Siargao mezinárodní týmoví jezdci System 2.0. Jména jako Dominik Hernler, Felix Georgi, Parks Bonifay, Joe Battleday, Dylan Miller, Brenton Priestley, Steffen Vollert, Tobias Michell a James Windsor již ostrov prozkoumali. Letos se Dominik Hernler (AUT) vrátí společně se svými evropskými přáteli Julesem Charraudem (FR), Camillem Charraudem (FR), Mattym Munceyem (UK) a Liamem Peacockem (UK). Spolu s národním šampionem Raphaelem Trinidadem (PH) představují tři atlety Red Bullu. Raphael a legendární hostitel Carlo De La Torre (PH) budou reprezentovat národní vlajku Filipín. Přidejte k tomu tři nejlepší belgické jezdce, Louise Eggerickxe (BE), **Glenna Vandenberg

První živé vysílání na Siargau

Toto bude inaugurační živě vysílaná událost pro Siargao Wakepark, ale nezůstane nic přehlédnuto. Šestičlenný mediální tým z Arkimagine Manila se vydá na ostrov. Očekávejte kompletní mediální produkci s několika kamerovými pozicemi, záběry z dronu a zábavné vysílání živě, které si budete moci vychutnat.

Toto není oficiální soutěž Mash, Fise, IWWF nebo WWA. Jedná se o samostatně produkovanou událost s nejlepším wakeboardingem od nejlepších jezdců světa, v co nejunikátnějším prostředí.


Setup

Pool gap obsahuje několik betonových railů a ledges o délce přes 15 metrů a výšce 2 metry. Speciálně pro tuto akci byl přidán ‘kanar’ booster kicker do mega wallu a ‘add-on box’ pro možnosti několikanásobných rail-to-rail přechodů, inspirovaný Julesem Charraudem. V dolní části jezera se nachází pečlivě vybraný spine kicker a pipe od Unit Parktech, aby bylo vzrušení ještě intenzivnější.

Program

V pátek v 14:00 manilského času (GMT +8) spustí mediální tým Arkimagine testovací stream. Budou prezentovány tréninky a testy živého komentování.

V sobotu TO ZAČÍNÁ NAOSTRO s následujícím programem a oceněními:

Neoficiální a ještě může dojít ke změnám.

14:00 – 14:30: Úvodní slova a trénink
prezentuje Siargao Wakepark a Homies Approved

14:30 – 15:00: Nejlepší Kicker Jam Session
prezentuje Unit Parktech a Prime Mates Boardsclub Store

15:00 – 16:00: Nejlepší Line Jam Session
prezentuje System 2.0 a Lakeside Paradise

16:00 – 17:00: Nejlepší Wall Jam Session
prezentuje Siargao Island Villas a Siargao Watersports

17:00 – 18:00: Airtrick Show s místními hrdiny Siargao
prezentuje GOMO

18:00 – 19:00: Nejlepší Doubles v noci
prezentuje (TBC)

19:00 – 19:30: Předávání cen a závěrečný ohňostroj

Afterparty v Harana Surf Resort!

Seznam jezdců

 • Dominik Hernler (AUST)
 • Jules Charraud (FR)
 • Camille Charraud (FR)
 • Liam Peacock (UK)
 • Matty Muncey (UK)
 • Raphael Trinidad (PH)
 • Carlo De La Torre (PH)
 • Louis Eggerickx (BE)
 • Glenn Vandenberghe (BE)
 • Guy Vanryckeghem (BE)

Sledujte s námi

Během události se můžete těšit na živý komentář, který budou hostit Tom Soupart, Carlo De La Torre, jezdci a partneři akce. Očekávejte zajímavé příběhy ze zákulisí a unikátní informace o Siargau a o samotné akci.

Pro zhlédnutí na místě není vyžadován vstupné, tato událost je ZDARMA jak online, tak offline.

Chcete navštívit?

Pokud jste v oblasti a chcete událost vidět na vlastní oči, Siargao má přímé lety z Manily nebo Cebu. Je zde široký výběr prvotřídních ubytování a restaurací. Můžete zůstat na pláži s Bravo Beach Resort, Harana Surf Resort nebo Siargao Island Villas. Můžete se také obklopit klidem a tichem v Lubihan, Yay Lodge, Sidargo a mnoho dalších možností na airbnb.

Sledujte na Instagramu @siargaowakepark
Facebook Siargao Wakepark
Youtube Siargao Wakepark

Více informací

a aktualizace tisku
www.siargaowakepark.com/live
Email na siargaowakepark@gmail.com
Volání nebo SMS, WhatsApp +63 917 670 1667

Velké poděkování sponzorům a partnerům, kteří umožňují tuto událost:

Zlatí sponzoři:

 • GOMO
 • System 2.0, Unit Parktech
 • Homies Approved, Lakeside Paradise
 • Siargao Island Villas, Siargao Watersports
 • Prime Mates Boardclub
 • Arkimagine Media

Stříbrní sponzoři:

 • Bravo Beach Resort, Harana Surf Resort
 • Lubihan Siargao, Yay Lodge
 • Explorers’ Bar Sidargo
 • Redbull

Děkujeme Steffenu Vollertovi a Kaikoa Official za tyto skvělé fotografie!

Více informací o Siargao Wakepark

https://www.siargaowakepark.com/