SNOW JAM ABERTAMY

Je počáteční březen, hodně daleko je máj, místo slunce a vody, furt sníh padá na náš kraj…

Ale nebojte, už se nám to zase pomalu rozbíhá a koloběh ježdění a soutěžení a blbnutí se pomalu roztáčí, stejně jako se nám začínají roztáčet kola všech možných vleků.

Voda má však několik podob a sníh je jen tou více krystaličtější. Takže pokud vám nevadí, že forma je trochu jiná, ale prostředky zůstávají více méně stejné, pojďte si už tuto sobotu zařádit na prvních wakeboardových závodech na sněhu!

Ano, čtete správně a my jsme se opravdu nezbláznili (teda aspoň ne zcela definitivně).

Abertamy Winter Park, jediný u nás existující Wakemaster sněžný park, pořádá PRVNÍ ČESKÉ ZÁVODY WAKEABOARDISTŮ NA SNĚHU!  Jak už je zřejmé, areál je poháněn známým 2.0 systémem od české značky Wakemaster a na trati budou připraveny dvě slide překážky a dva kickery.

Všichni příznivci wakeboardingu, wakeskate či snowboardu se mohou volně přihlásit do soutěže. Registrace probíhá v sobotu ráno přímo na místě a soutěžit se bude o bohaté věcné ceny od sponzorů.

Starovné je rovné kilo, to by bylo, aby se to většině z vás párkrát nevrátilo! Ať už na cenách, na té hromadě srandy, kterou zažijete, nebo taky prostě tím být se všemi kámošáky při tom!

Takže znova, tuto sobotu, 5. března 2016, začátek je v 10:00 a pro diváky samozřejmě zdarma.

Mapa iz hííír by Here:

https://maps.here.com/directions/drive/mylocation/Abertamy-winter-park:50.37158,12.82032?map=50.37158,12.82032,12,normal&fb_locale=cs_CZ&x=ep

 

Více info o areálu na FB:

https://www.facebook.com/Abertamy-winter-park-780804495358918/timeline