Snowkemp s Maximal Animal

Zdraví tě parta Maximal Animal, která si pro vás připravila další ročník zábavy v Krušných horách, přesněji na Klínovci s názvem Snowkemp s Maximal Animal:

Snowkemp s MA je jedinečná událost na sněhu v závěru zimní sezóny určena lyžařům, snowboarďákům, začátečníkům nebo pokročilým. Dubnový datum 1.-9.4.2017 vypovídá o unikátní atmosféře. Nemusíte se bát, že nebude sníh, již teď je zde mnohem více než v loňském roce. Máme pro vás připravený bohatý a originální program nejenom na sjezdovce. Čeká vás jedinečný M.A. snowpark hlavně pro začátečníky, jízda v terénu, firnový sníh, jarní slunce, soutěže, hry, závody, večerní program, výlety, aquáč, grilování, legrace, zábava a párty. Provázet vás bude tým Maximal Animal, který se už teď na vás připravuje ;-). Vše budeme fotit a natáčet. Postupně vás budeme na tomto odkaze informovat o aktualitách celé události:
https://www.facebook.com/events/1820709268192016/

Prozradíme i pár zajímavostí, ukážeme na videích a fotkách na co se můžete těšit.
Určitě jste si všimli, že pobyt na kempu je poměrně dlouhý, ano je 9dnů. To je náš další záměr, protože chceme aby jste odjížděli maximálně spokojený se spousty druhů emocí a abychom vše stihli, potřebujeme k tomu dostatek času ;-).

 


Ubytovaný budete v luxusní chatě Apolena, s krásnými pokoji v Alpském stylu, kuchyněmi, barem, společenskými místnostmi a velkou zahradou s výhledem na celý Klínovec.

Ubytování:
www.apolena.cz

Přihláška zde:
http://www.maximalanimal.cz/snowkemp/

Náš kemp je hlavně postaven na zážitku spojením hor, sportu, přátelství, jedinečnou atmosférou a poznání celého kopce.
Nevěříš, zúčastni se a uvěříš :-).

Mrkni na foto a video z roku 2016:
http://www.maximalanimal.cz/foto-a-video/foto-a-video-rok-2016/snowkemp-s-maximal-animal-klinovec-3-4-10-4-2016/

Více o nás najdeš zde:
www.maximalanimal.cz
nebo rovnou volej:
775894260

a o Skiareálu Klínovec zde:
www.klinovec.cz