Spouštíme nový WakeMag.cz nebo-li WakeMag.net

Snmek-obrazovky-2014-02-08-v9.33.13.png

Ahoj všichni, trvalo to dost dlouho než jsme se propracovali “k doufáme” lepší verzi WakeMagu

Práve jsme spustili testování magazínu. Takže pokud zde najdete něco špatně, prosíme udělejte print screen nebo jiným způsobem nám prozraďte že nám něco nemaká dobře. My to dáme dohormady a pokusíme se vám přinášet co nejvíce informací ze světa sportu, který máme rádi.

Najdete zde rady pro uplné začátečníky, například kde si wake vyzkoušet, půjčit, koupit, prodat. ale i kolik kde co stojí, jak se tam dostanete a jaká tem je atmoška. 

Také vás zde budeme informovat o závodecdh eventech, kempech, promo akcích a další událostech okolo vody.

Samozřejmostí jsou zde i videa nejen česká a slovenská která mají letos poprvé svůj vlastní kanál, ale také zahraniční. Pokusíme se vám vybrat i příspěvky ze zajímavých zdrojů na instagramu, facebooku, vimeu a dalších sociálních sítích.

Také teď poprvé můžete poslouchat hudební kanál, který pro vás sestavujeme. Youtube dnes pustíte i z mobilu a připojení je už snad skoro všude dobré, takže můžete hrát online a nyní máte na výběr okolo 100 skladeb, které prošly výběrem a stále přidáváme další. 

Je tu i spousty dalších novinek, ale to už si prozkoumejte vy.

Celý rok vás budeme budeme u vody sledovat a tak sledujte vy nás a třeba se najdete ve videu nebo na fotkách anebo vyhrajete nějakou soutěž.

v sezoně 2014 budeme pro vás dělat první poslední takže doufáme, že nám nějakou tu chybičku odpustíte…..

 

Držíme vám palce v nových tricích a přeje vám celou sezonu bez zranění a špatné nálady.

 

za WakeMag.cz 

Jiří Heller