Tabla Loca

Wejková sféra se každým den rozrůstá více a více a na nás je, abychom vás informovali, co se kde šustne a nic vám neuniklo! Dnes vám přinášíme info o nové začínající značce Tabla Loca, která se specializuje na výrobu wakeskateů. Tabla Loca! To jsou produkty z vlastní výroby, zpracované s láskou a s citem pro detail! Pro wakemag.net jsme vyzpovídali majitele Tilo Richtera, který nám přiblížil svou filosofii …


image1Kdy vznikl nápad s výrobou vlastních wejkskejtů?

Tabla Loca byl malý projekt, který vznikl z vášně k wakeskatingu v roce 2009. Cíl tohoto projektu byl vyvinout optimální tvar wakeskatu. V posledních letech jsme byli schopni nadále vyvíjet, testovat různé materiály a zkoušet různé stavební metody. Bylo pro nás důležité vytvořit jedinečný produkt, který je ušitý na míru a přizpůsoben individuálním potřebám našeho zákazníka. Počínaje continnous rocker, three stage rocker, flatdeck nebo concave, všechny tyto možnosti jsou možné a nekladou žádné meze.

Jak probíhá výroba desky? 

Každý wakeskate se vyrábí po pečlivém výběru jednotlivých stavebních komponentů v naší malé dílně. Tím že produkt je vlastní výroby, získává rafinovaný a absolutně nezaměnitelný design. Pro výrobu Tabla Loca používáme přírodní produkt, dřevo, jehož struktura je už sama o sobě jedinečná – na to chceme upozornit, a proto používáme pouze minimalistický design, který tuto strukturu nepřekrývá.

Co je pro vás inspirací na vytváření designů? 

Fantazii se meze nekladou! Neustále vytváříme prostor pro kreativitu a nové nápady. Spolupracujeme s umělci z různých oborů a v této souvislosti plánujeme v budoucnu různé “Limitované edice”.

Kdy začne prodej desek Tabla Loca?11755693_1130485520301941_1274379583900944219_n

Oficiální prodej TABLA LOCA  wakeskate nové generace začne na začátku roku 2016! Touto cestou bychom chtěli poděkovat naším týmovým jezdcům za jejich podporu v testovací fázi.

A máte nějaké motto? 

Naše moto zní: jedinečnost…kvalita…ruční výroba…

FB stránky zde