Trénink na trampolínách s wakemag.net

tramposky.png

Je sice zima, ale nikdo z nás by neměl podcenit přípravu na nastávající sezónu. Nejlepší variantou, jak se udržet ve formě a zároveň se něco nového naučit jsou akrobatické trampolíny. Nyní máte možnost chodit pravidelně na tréninky s wakemag.net!

 

Od prvního února je k dispozici trampolína v Tyršově domě na Újezdě. Trampolína je max pro šest lidí takže se nenechte přemlouvat a rezervujte si první hodinu co nejdřív! Už vás to jistě nepustí!

 

Proč jsou trampolíny dobré nejen jako průprava na wakeboard? Je to jeden z nejefektivnějších způsobů, jak posílit hluboký stabilizační systém zábavnou formou, zlepšuje orientaci v prostoru, celkovou kondici, rozvíjí pohybovou motorikou a zlepšuje funkčnost lymfatického systému. Skákání je také skvělým bojovníkem proti stresu, zlepšuje kvalitu spánku a podporuje dobrou náladu. A to je dost, na to, že si jen hoďku a půl budete s kamarády skákat na trampolíně!

b2ap3_thumbnail_FRO37cdb8_QH7S5507.jpg

S sebou toho ani moc nepotřebujete, stačí sportovní oblečení (doporučuje se triko s dlouhým rukávem a tepláky kvůli odřeninám) a ponožky (nesmí se skákat v botách). Nezapomeňte na pitný režim, protože při skákání budete mít velký výdej tekutin. Při skákání se spotřebuje o 15% více energie než při běhání! Dohlížet na vás bude tým profesionálů, například fitness trenér Kuba a tamější trenér Cortex, kteří vás povedou a kdykoli poradí co a jak. Na místě bude k dispozici hrazda a budete si moc vyzkoušet triky, na které třeba na vodě ještě nemáte odvahu. A věřte, že po zimě budete házet pecky!

 

Ceník:

1,5 hodina 150,-

1,5 hodina pro člena water clubu 130,-

Půlroční permice 2000,-

Každou neděli od 17:00 do 18:30!

Rezervace u Kuby na čísle 608 912 698

b2ap3_thumbnail_trampolina.png

Na každou lekci je pouze šest míst, takže není čas ztrácet čas a rezervujte si svoje místo ještě teď!

Webové stránky trampolín http://www.trampolinypraha.cz/