Video 3.díl PČR Stráž pod Ralskem

15.srpna se na severu Čech ve Stráži pod Ralskem konalo již třetí kolo Poháru ČR ve wakeboardingu a wakeskatingu a my vám přinášíme full video z týhle povedený akce!

Vše odstartovalo ráno v deset, stánky byly postavené, jezdci napnutí, diváci natěšení, ale všichni do jednoho natěšení na tenhle bezva den.

Jezdců se přihlásilo čtyřicet a jelo se celkem v sedmi kategoriích. Výsledky ke shlédnutí zde

Moderování se ujal Kayak, kterého jsme naposledy mohli slyšet na Národním dnu wakeboardingu a opět pobavil a hecoval nejen jezdce k výkonům, ale taky diváky k vytvoření té pravé závodní atmosféry.

O nečekanou vsuvku se postarala naše quadrikoptéra, která se při jedné z jízd zamotala do lan a přistála na dně nádrže. Záchrana trvala několik desítek minut, ale povedlo a zbytek dne se mohla pohodlně sušit na břehu.

[sc:ad2]

Během dne se o diváky staraly krásné hostesky, které nikoho nenechaly na suchu a rozdávaly Monster energii v plechovce. Pro návštěvníky byly připravené stánky s novinkami ze světa wake a všeobecně sportovní módy. Nechyběla ani chill zóna, Dj pult s příjemnou hudbou a grill!

Ještě než proběhlo vyhlášení výsledků, konala se soutěž o nejlepší hamburger a tentokrát to byl velice těsný boj. Nakonec si vítěznou cenu odnesla banda Break a leg a všichni okolo se s plnými břichy přesunuli právě na vyhlášení.

[sc:ad1]

Po náročném dni přišla odměna ve formě párty! Díky příjemným teplotám, které panovaly i po setmění, se nikdo nehrnul spát a tak jsme opět zdárně oslavili 3. a předposlední díl poháru. Ohňostroj, tanec, pusa na dobrou noc a už teď se moc těšíme na velké finále do Hradce!

A pokud jste ještě nekoukali na fotogalerii CLICK SEM!