Videonominace na Snowboard Zezula WakePool 2016

Někteří z vás už to možná zaregistrovali a ti co ne, tak mrkejte! Spustil se totiž videonominační web na SNOWBOARD ZEZULA WAKE POOL 2016! Chceš být součástí týhle skvělý akce jako jezdec? Tak čti dál, jak na to! 

Letošní ročník Wakepool 2016 bude jedinečný také díky kvalitnímu obsazení závodních pozic. Nejlepší wakeboardisté z ČR, Slovenska, Polska, Německa a Rakouska budou pozváni přímo na závod, zbylá volná místa budou přístupna pro videokvalifikaci, která se odehraje naWakeMag.cz. Z ní odborná porota vybere nejlepší závodníky do závodu, kteří se utkají o hlavní ceny.

Link na přihlášení najdeš v postranním menu wakemagu, nebo na stránce http://wakepool.wakemag.net/  !

Pokud se chcete i vy stát jezdeckou součástí této nevšední akce, stačí sestříhat minimálně 30-ti sekundové video z vašeho ježdění. Hlavním cílem není ukázat vaše střihačské schopnosti za počítačem, ale oslovit porotu svým jezdeckým uměním a zajezdit si tak na wakeboardu/wakeskatu přímo na koupališti a zúčastnit se tak závodu.

Nejlepší videa vybereme na základě diváckého hlasování, odborné poroty Wakemag.cz a organizátorů akce. Celkem vybereme 20 nejlepších jezdců/videí. Konec hlasování nastane 15. května a v nadcházejícím týdnu budeme kontaktovat všechny vybrané ridery.

Vešekrý info najdeš na nominační stránce wakepool.

Takže neváhej a přihlaš se! Bude to legendární!

A taky nezapomeň svou účast potvrdit na FB stránce akce a pozvat své kámošáky, protože se tam dozvíš nejnovější info o akci!