Vlek na Hostivaři se roztáčí 12.7.!

Praha začíná žít wakeboardingem! Letos se roztočil první vlek na Džbánu u Divoké Šárky no a další  v tuhle chvíli roste v Hostivaři na Hostivařské přehradě a první jezdci se mohou projet již 12.7.!  

Hostivařská přehrada nabízí mimo wakeboarding nepřeberné množství vodních i suchozemských aktivit pro všechny sportovní nadšence! Volejbal, petanque, paddleboardy, šlapadla, lodičky, water zorbing, hřiště na nohejbal a mnohem více! Seznam všech aktivit najdete na oficiálním webu www.hostivarskaprehrada.cz

Hostivařská přehrada je položena v nádherné a klidné lokalitě uprostřed Hostivařského lesoparku. Pouze pár minut cesty z centra Prahy naleznete přírodní koupaliště s největší vodní plochou v Praze, kolem níž se rozprostírá jedna z nejkrásnějších přírodních částí v hlavním městě.

Přímo uprostřed tohoto nádherného místa se nachází areál koupaliště Hostivař.

V areálu koupaliště naleznete dvě pláže, a to hlavní pláž a nudistickou pláž. Každá z pláží disponuje vlastním vstupem, ale areál je uvnitř propojen. V obou těchto částech pak můžete relaxovat na travnatých i písčitých plochách. Součástí areálu jsou také stánky s občerstvením, sociální zařízení, sprchy s pitnou vodou, převlékárny, dětské hřiště, půjčovna lodiček a další sportoviště.

13221084_1172784836087383_8134052033439341586_n