Vodní balónková bitva – Výletná

Zítra bude v Praze sranda! Balónky, mokrá trička a kámošáci. Stavíte se? 

MOBILIZACE!

Letná si to rozdá proti zbytku Prahy v největší vodní balónkové bitvě a proto svoláváme všechny letenské rezidenty, studenty, podnikatele, sdružení, restaurace, celebrity, oddíly, pohodáře bez rozdílu věku na 30.6. od 14h do Letenských sadů.

Vemte rodinu, známé, posily, šéfy, kolegy…, utvořte týmy, přijďte na pomoc a nenechte dobýt Letnou! Stejně tak bude tvořit týmy zbytek Prahy.

‼Obě strany (Letnou i zbytek Prahy) prosíme o registraci jména týmu, cca počtu lidí v tým, objednání základního počtu balónků a označení, jestli jdete za Letnou nebo zbytek Prahy na této stránce: http://tinyurl.com/yalddkvj

Hry se mohou zúčastnit děti i dospělí (pro děti do 6ti let proběhne menší bitva před začátkem té hlavní kolem 15:30). Není známo, že by během vodních bitev docházelo k úrazům. Registrace a distribuce již naplněných balónků za příspěvek bude probíhat od 14:00 do 15:30 v areálu na Výletné, Letenské sady 32 – www.vyletna.info

Velká bitva začne v parku před Výletnou od 16:00 a bude probíhat jednu až dvě hodiny podle zásob munice.

Na korektnost a vyhodnocení budou dohlížet 3 hlavní rozhodčí a několik dohližitélů přímo v bitevním poli. Kompletní pravidla postupně zveřejníme na této stránce. Dotazy můžete psát do zprávy.

Následovat bude oslava dobré zábavy s hudbou, grillem a dobrým pitím přímo na zahrádce Výletné.

30.6. přijďte a staňte se součástí největší vodní balońkové bitvy u nás… Musíme překonat 35 000 balónků!

Registrace: http://www.supersaas.cz/form/VYLETNA/Vodní_BALÓNKOVÁ_Bitva