Vrané – Praha: 4.závod Českého poháru SUP

Program pro všechny SUP nadšence je na tuto neděli jasný! Koná se totiž 4.závod Českého poháru! A kam za závody, nebo aspoň za fanděním těmhle borcům vyrazit? 

Paddleboardy na obnoveném legendárním závodě České Budějovice – Praha

Čtvrtým závodem Českého SUP poháru 2017 pod záštitou CFSUP, bude v neděli 30. července závod Vrané-Praha na 11km. Jede se v rámci poslední etapy legendárního vytrvaleckého závodu Budějovice – Praha. Závody jsou vhodné i pro širší veřejnost – Hobby kategorii, řeka pěkně teče a tak vás zveme na netradiční prázdninovou neděli.
SUPer během závodu zažije mnoho krásného a silného. Bujná příroda, barevně oddělený soutok a proudy při vlévání Berounky do Vltavy, fanoušky na modřanském břehu a zvuky řvoucích motorek kličkujících podél řeky, přeběh na Modřanském jezu anebo průjezd retárdérovou propustí tamtéž. Proud pěkně uhání k cíli a tak je možné pojmout závod nejen jako soutěž, ale i jako pěknou nedělní vyjížďku.

VRANÉ – PRAHA // 11km
cíl: USK Praha, Srtakonická 48 (GPS: 50.024054, 14.395025)

  • Výdej startovních čísel bude od 9-10:30 ve Vraném nad Vltavou na pravém břehu u přívozu.
  • Hromadně se odstartuje v 11hodin. Do cíle je možné dorazit do 15hodin.
  • Svoz věcí ze startu do cíle je zajištěný.
  • Vybavení pro závod je možné si zapůjčit za 200kč a je potřeba to uvést v přihlášce http://budejovicepraha.cz/prihlasky/. Další informace najdete na www.budejovicepraha.cz nebo eventu Facebooku.

Pozn. Fajnšmekři mohou jet i delší závod Slapy-Praha (31km), ten se však do žebříčku Českého poháru SUP nepočítá

Těšíme se na Vás na startu