Vyhraj Retro pecku – WAKEMAG CD

WAKEMAG.cz CD

Našli jsem ještě pár posledních kousků Wakemag CD a tak jsme se rozhodli vám jedno dát. No možná 2 🙂
Nevíte o co jde? No ti co jezdí již delší dobu, tak ti určitě vědí. Před 10-ti lety, když ještě Spotify a další služby nebyli na denním pořádku, jsme sestavili namíchali a vydali oficiální CD registrované pod OSA (ochranný svaz autorský) ve velmi nízkém nákladu. Tohle CD pro nás namíchal TT Soulgangster. Neuvěřitelně šikovný DJ a producent. Jeho Remixy byli často na MTV a v žebříčkách EDM. V praze vystupoval jako hned vedle velkých slavných hvězd, které jezdili do Meccy, Duplexu a dalších klubů. Když tu nebyla zahraniční hvězda, hrál v těchto klubech v prime time (nejlepší čas kdy je největší návštěvnost).

Na CD najdete skladby, které mají totálně rozdílné BPM (tempo – beet per minute) a vlastně úplně jiný styl. No prostě když jsem mu to zadaní dával, tak se na mě podíval jestli nejsem blázen. Začal jsem se smát, že jo a že mu věřím, že to dá.
Nejen že to zvládl, ale zvládl to tak, že to prostě nemá chybu.
Ten kdo to CD vlastní a ještě mu hraje a najde ho někde v autě po té dlouhé době tak si rád pustí, tedy aspoň mi to dost lidí píše. A to je vlastně děsně moc dobře. Znamená to, že se prostě povedlo.

Na CD jsou pecky jako Port o brian – I woke up today, Groovr Armada – But i feel good, Jimmy Cliff – You can get it if you really want, Just Jack – Writers block, Laid back – Bakerman a mnoho dalších.

A protože nic není zadarmo, rádi bychom aby nám tahle soutež přinesla nějaké nové kámoše, co nás budou sledovat na Instagramu.

Takže pravidla souteže.
Sdílej na Instagramu – Stories a označ @wakeshopcz a @wakechomutov a sdílej fotku tohoto CD. K tomu označ 2 své kámoše. 2. dubna 2022 vylosujeme na otevíračce ve WakeChomutov 2 jména, kterým tohle originální CD dáme.