Wake INFOSERVIS – kam na víkend?

Na víkend je hlášeno super počasí, proto přinášíme informace o tom, kam vyrazit na vlek. Využijte toho, že je pěkně a přitom nejsou fronty!

 

WAKE MERKUR

Aktuální teplota vody v laguně už je prý krásných 18 stupnů! No jo, jaro nebylo, je tu rovnou léto! Ale to nám rozhodně nevadí. Na vodě už bude prý i celé plovoucí molo a další překážky, takže už jen to nejdůležitější – provozní doba tento víkend:

  • pátek – 15:00 – 18:00
  • sobota – 12:00 – 18:00
  • neděle – 12:00 – 18:00

Na Merkuru si aktuálně zajezdíte za ceny vedlejší sezóny, tj. 350 Kč/hodina, 550 Kč/2 hodiny, 650 Kč/celý den (pro dospělého).

 

CABLE WAKE PARK STRÁŽ

Ve Stráži na pláži minulý víkend proběhla testovačka vleku. Kluci hlásej, že je všechno ready, a tak si můžete tento víkend jet pojezdit hezky pěkně s výhledem na Ještěd. Otevíračka:

  • sobota – 10:00 – 19:00
  • neděle – 10:00 – (podle zájmu lidí, cca do 16 hodin)

Nebojte, na vodě nebudete sami! Aktuálně tam plavou už i kickery, funbox a slidebox (Jobe).

 

 

Na otevření dalších velkých vleků u nás si musíme ještě počkat. Z dvounulek nám jede Wakemaster vlek v Karvánkách, a to už od minulého víkendu. Nutný je ale cinknout dopředu a domluvit se. Wake sport park Česká Lípa běží již dva víkendy, nejinak tomu bude pravděpodobně i tento víkend.

 

Pokud vám nevadí sednout do auta a za zábavou kousek dojet, pak se nabízí i WILD WAKE SKI v německém Schwandorfu. V provozu je malý vlek i oba velké, většina překážek je taky na svejch místech. Tam si pro letošní rok připravili nový gastro, takže kdo má druhou polovičku nejezdící, může ji tam na chvíli odložit.