Wake Surf Open 2016

wakesurfopen-290x140-okUž jsme vás všechny předem zlehka naťukávali. Ale nadešel čas, kdy vám to hezky pustíme naplno ven!

Liquid Force není jen výrobcem wakeboardů, ale taky luxusních wakesurfů.

A celou letošní kolekci nám poslali k vyzkoušení a nás nenapadlo nic lepšího než k této příležitosti uspořádat První československé mistrovství ve wakesurfu a založit tak novou tradici parádního ježdění s lehkým závodním podtónem.

A při té příležitosti si budete moct zmíněné prkna ošahat a vyzkoušet, nebo na nich rovnou závody odjet!

A abychom vás všechny nalákali, stanovujeme pro závody PRIZE MONEY v hodnotě 1000 €!

DOMWakesurf je vlastně takovou kombinací lodního wakeboardingu a klasického wakesurfu. Zjednodušeně se jede za lodí, ale vlna je trochu větší a není potřeba držet v ruce hrazdu, ale naopak se v kuse vozíte volně na vlně. Takže je stejně jako u wakeboardu potřeba lodi, v tuto chvíli opravdu pořádného MasterCrafta, protože nikdo jiný vám tak dobrou vlnu neudělá. Narozdíl od klasického surfu však odpadá nutnost si vlnu rozpádlovat, protože si do ní prostě vjedete, pustíte hrazdu a frčíte na pohodové vlně. Pak už nic nebrání tomu si to prostě pořádně užít!

Naše závody se pojedou na dvě kvalifikační kola a jedno finále. Přesněji tedy jednu českou kvalifikaci, jednu slovenskou kvalifikace, a pak to všechno spojíme v Praze na společném finále, kam postoupí vždy tři nejlepší chlapi a tři nejlepší holčiny z každé kvalifikace. A my po dohodě dosadíme několik divokých karet, aby bylo opravdu s kým závodit a na co se koukat.

První kvalifikační kolo se pojede v sobotu 2.7. na Matyldě. Závod začne v 10:00 prvními rozjížďkami. Zúčastnit se může každý z vás, kdo se toho prostě nebojí a včas se zaregistruje.

Druhé kolo se pojede 6.8. v areálu vodních sportů na Čunově v Bratislavě. To bude slovenská kvalda a do té se taky samozřejmě může přihlásit naprosto každý, kdo to bude chtít zkusit.

Open pak završíme společným finálem v Praze na Střeleckém ostrově 20.8. A nebudou to jen samotné závody, na co se můžete těšit. Připravíme pro vás party, na jakou se jen tak v Praze nezapomene!

liquid-force-doum-wakesurf-board-2016-2Jak jsme několikrát zmínili, tak do závodů se může přihlásit opravdu každý. Registrací do závodu totiž získáváte i možnost využít služeb profi trenéra, kterého pro vás všechny zajistíme. Je možno si ho rezervovat vždy 10 dní před každým závodem na nějaký termín. Stačí nás kontaktovat na mejlu a domluvíme termín, čas apod. K dispozici pro tyto tréninky budou i právě nová prkna od Liquid Force, která můžete nakonec použít i na samotný závod. Takže pokud máte odvahu, nic víc nepotřebujete, abyste to mohli zkusit!

Všechny další informace a možnost registrace najdete na právě spuštěných webovkách:

www.wakesurfopen.cz

Tak nezahálejte a pojďte si s námi užít zase pár skvělých dní u vody.

Pro inspiraci tady máte třeba i nějaké to video, jak to může vypadat: