WAKE THE LINE JE ZPĚT!

Pokud milujete wakeboarding, určitě vám neuniklo, že se letos vrátil na výslunní největší a nejzábavnější poolový kontest planety.

Po dvou plonkových letech je Wake The Line zpět a bude to to zase větší a lepší než kdy dřív.

Pojďte si s námi projít, co Vás všechno na JEWER FUN:WAKE THE LINE 2016 čeká!

 

wtl_setup AUTOJen pro vysvětlení, WTL se jede ve třech navazujících bazénech a vše se točí na systému 2.0. Mezi bazény bývají právě umístěný překážky od UNIT Parktech a jsou vyrobené právě a jen pro tento účel. Pro každý nový ročník tak připravují speciálky, které pak můžete ochutnávat různě po světě v Liquid Force centrech. Tím hlavním, kam míří nejlepší kousky, je třeba Langenfeld. Světlo světa tak vlastně uviděly první signature překážky, objevil se tak např. pool gap koncept, který už letos stojí i v ČR… Koukněte do galerky, letos se pojede i přes auto!

Soutěží se mezi jezdci o best run a jede se kvalifikace a finále. Samozřejmě to není jen wakeboardová soutěž, ale do programu je zařazen i wakeskate.

 

Jelikož jde o velice prestižní soutěž, nedostane se na ní jen tak někdo. Podobně jako u našeho Wakepoolu vybrali pořadatelé 26 kandidátů z celého světa a fanoušci svými hlasy vyberou 16, které chtějí v kontestu vidět. Letos je poprvé nominována i holka, ale není se čemu divit, když jde o Julii Rick 🙂

Hlasovat, koho chcete vidět, můžete třeba níže v přiloženém odkazu.

Kontest sewtl_setup 3 jede 27.8.2016 a vše začíná ve 14:00 prvními kvalifikacemi ve wakeskate. Finále se jede od 17:45 a závodní část končí v 18:45.

Celá akce se koná na olympijském stadionu v Cologne v Německu (Müngersdorfer Stadion Bad, Am Olympiaweg 20, 509 33 Cologne).

Tím ovšem nekončí samotný event, protože pro diváky jsou připravený pořádný after party, a to hned dvě! První bude v Club Bahnhof Ehrenfeld a druhá party masáž proběhne v klubu YUCA.
O akci vás budeme pravidelně informovat a představovat vám jednotlivé nominované jezdce.

Jako vždy jsme hlavně magazínem, který je rád přitom, takže budeme i pro vás vysílat živé reporty přímo z akce.

Hlasujte pro své oblíbence zde!

A tady je teaser letošního Wake The Line:

 

Stay tuned a mrkněte si galerku!

[custom_gallery source=”media: 4174,4173,4172,4171,4170,4169″ link=”lightbox” width=”200″ height=”200″]