WAKE THE LINE: Jezdci Vol. 1

Už jsme vám zmiňovali o tom, že letos se k nám vrací mega akce Wake the Line. Pokud jste to nechytli, určitě se podívejte zde.

Taky jsme vám slíbili, že vám postupně představíme všechny jezdce, kteří na WTL pojedou. Hlasování není sice rozhodnuté, ale zatím to vypadá, že potřebná 16 je už daná. Pokud jste ještě nehlasovali pro své oblíbence, určitě to udělejte. Tady je odkaz!

Podíváme se nyní na 4 jezdce, kteří zatím vypadají, že postoupí, i když to někteří mají ještě s odřenýma ušima. A vezmeme to od spodu…

Dominik HERNLER (aktuálně 167 hlasů)

Portrait of Dominik Hernler in Gmunden, Austria on July 19th 2011

Narozený v Rakousku v roce 1991. Na wake prkně jezdí 15 let a za tu dobu rozhodně dosáhl mnoha úspěchů. Mezi všemi jmenujme třeba vítězství ve Wake of Steel z roku 2013, nebo 1. místo v Red Bull Harbour Reach z roku 2012.

Dominik je jezdcem Red Bullu a Ronixu. Potkat ho mimo Rakousko můžete asi nejčastěji v Thajsku nebo právě na Ronixáckém home spotu v Orlandu.

Více info na jeho vlastní webpage.

A tady jsme pro Vás vybrali jedno povedené video:

Brenton PRIESTLEY (aktuálně 170 hlasů)

GAC_99611Jméno trochu svádí k návratu k 90210, ale  tomto případě tak maximálně jako jednomu ze zahřívacích triků. Brenton je Australan, který se narodil v roce 1989 a na prkně řádí už nějakých 14 let.

Je to přesně ten typ chlapíka, co si užije jízde kdykoliv a kdekoliv. Na sponzoring si ho vybrali borci z Byerly a Jetpilotu. Takže si můžete pořídit i prkno, které vzniklo pod jeho vlastním diktátem, Byerly BP.

Pro lepší představu, kdo je to zač koukejte na tohle videjko, kde vám Brenton představí mimo sebe rovnou i zmíněnou fošnu.

 

Aaron GUNN (aktuálně 175 hlasů)

WTL_Aaron_GunnTohle je další z australských borců na startovní listině. A ne jen tak ledajaký. Aaron je dvojnásobným a aktuálním Wake Park World Šampionem a vyhlášeným parkovým jezdcem světa za rok 2015! A to je mu teprve 20 let. Hold v Sydney, odkud pochází mu dali asi ty správné zrníčka do kaše 🙂

Aaron je čerstvě členem Slingshot Pro teamu a nejčastěji ho můžete potkat v Perthu na jeho Homecablu.

S přechodem pod Slingshot dali kluci taky jeho moc povedený edit, na který se můžete podívat zde:

 

Leon ILLENSEER (aktuálně 178 hlasů)

team-leon-illenseerTak z Leona máme asi největší radost. Tohodle kluka na živo sledujeme už pár let, de facto od jeho prvních krůčků. Jeho homespotem je totiž WildWakeSki Schwandorf, takže když vyrazíte třeba na některý z našich kempů (mrkněte na odkaz), určitě se s ním potkáte.

Leonovi je 15 let, a to počítáme jako mega úspěch dostat se mezi skupinu nejlepších vybraných jezdců. A jak vidíte z počtu bodů, rozhodně nepatří mezi ty nejméně oblíbené. Jezdí na prkně od roku 2011, takže teprve nějakých 5/6 let, ale válí to už hodně slušně. Jako hlavního sponzora má WildWakeSki a Liquid Force.

A koukejte jak to válí!