WakeKemp 2019 – první termíny!

Wakekemp 2019!
Ano, nespletli jsme se. Ještě jsme ani nestihli uklidit wakeboardy na půdu a místo nich vytáhnout zimní kabáty a už tady máme TERMÍNY PRO ROK 2019.

Přípravy na novou sezónu jsou u nás v plném proudu a tak jsme neodolali těm nedočkavým telefonátům KDY jako že se zase bude konat Wakekemp a PRVNÍ TERMÍNY jsme se rozhodli vytasit už nyní. Na své si tak přijdou nejen všechny nedočkavky a milovníci tepla, co je zima nezajímá a už se těší zase na léto, ale i ty z vás, kdo už nechtějí dávat pod stromeček ohraný slušivý světříky nebo proužkovaný ponožky. Na Wakekemp můžete jednoduše přihlásit sebe nebo třeba nějakou milovanou osůbku a dát jí Wakekemp JAKO DÁREK. Pro zájemce o tuto variantu máme připravené DÁRKOVÉ VOUCHERY.

PŘIHLÁŠKU NALEZNETE ZDE.

 

Kam že se to jede, co vše je v ceně kempu a proč vyrazit s námi?

  •  První tři zveřejněné kempy se konají ve Wild Wake Ski. Tento areál se nachází u německého Schwandorfu, jen kousek za hranicemi. Nabízí 2 velké vleky, 2 malé vleky a cca 20 překážek na vodě. Dále je zde krásné sociální zázemí a nově zrekonstuované gastro s velkou terasou.
  • V ceně kempu je pro vás zajištěno jízdné, trénink (max. 5 lidí na trenéra), 2x snídaně a večeře, poplatek za nocování v areálu vleku a také doprovodný program. Mimo wakeboardingu si tak užijeme i paddleboarding, vyjížďky na longboardech nebo potrénujeme skoky na trampolíně.
  • Výuce wakeboardingu se věnujeme více jak 10 let, naši trenéři jsou jak zkušení jezdci, tak i lektoři a určitě vás mají co naučit.

 

 

TEŠÍME SE NA VÁS!