Wakepool 2016 LIVE

Ahoj! Zdravíme všechny čtenáře wakemagu! Právě jsme dorazili na koupaliště Sluníčko do Vratislavic, kde se dneska bude konat wake událost WakePool 2016! Celý den vás budeme zásobovat fresh infem přímo z místa dění, takže stay tuned, nebo doražte! 

20:56

Anooo a máme výsledky! 

Wakeskate ženy – Áďa Cigáníková

Wakeboard ženy – Natka Knechtová

Wakeboard muži – 1) Sam de Haan 2) Radko Hradil 3) Patrik Hanes


Wakeskate muži – 1) Ondřej Chládek 2) Julius Lang 3) Matěj Štěpánek


Lamax best trick – Age Methorst


20:26

Z důvodu časové tisně a nepřízni počasí, se finále konat nebude. O pořadil bude rozhodnuto na základě bodů ze semifinále. Vyhlášení za pět minut!


19:19 

Radko Hradil právě odjel Tantrum v neskutečný vejšce! O hrazdu se hlasí poslední rider 2 heatu Marek Kříž no a na pódium už jsou slyšet první tóny kapely D´Branx! Rozhodčí mezítím sečtou body a vrhnem se na finále!18:26

Složení jezdců  semifinálových hetaech můžete vidět zde! Po finále následuje Lamax best trick a koncert! Jsme napnutí, co si jezdci do svých finálových jízd připravili!


18:07

Wakepool je v plném proudu! Ve druhém heatu jsme mohli vidět napřiklad 180 in 270 out UP rail od Patrika Hanese  a náskok Transfer 360 od Sama de Haana! 

Kromě těch nej triků se hodnotí i nejpovedenější pády, kterých dnes bylo už dost, ale naštěstí všechny zatím bez zranění a jezdci se podporujou o stošest!

V tuhle chvíli začíná finále wakeskateu, do kterého se probojovali Áďa Cigáníková (jako jediná zástupkyně něžného pohlaví), Matěj Štěpánek, Ondra Chládek, Julius Lang a Branislav Soroka.16:45

První kvalifikační heat je za námi! Na vodě byl k videní například Transfer melon 540 od Marka Holubčáka, Half caproll s indy grabem od Kuby Zeleje, nebo neuvěřitelné Nolie BS 540 od nizozemského ridera Age Methorsta! 

Pro rozhodčí to opravdu nebylo jednoduché a uvidíme, kdo si doskočil do finále! 

Břehy koupaliště se pomalu plní a je super vidět, že jarní bláznivé počasí nikoho neodradilo!

Diváci právě podporují Natku Knechtovou, která odstarovala heat 2!

Celým dnem provází duo Mates Blahovec a Hanny! Mates to má pod palcem na startu, kde hecuje jezdce no a Hanny to všechno kontroluje u rozhodčích! Tahle dvojka nás fakt baví!15:20

Za 15 minut začíná kvalda! Jezdci byli rozděleni do dvou heatů a ten první odstartuje Áďa Cigániková na wakeskatu! 

A přestalo nám pršet, jupí!


14:53

Uff tak bohužel déšť nás neminul, ale naštěstí tu máme spoustu stánků, kam se schovat a dát si něco dobrého k pití a jídlu! Každopádně speaker Mates Blahovec slíbil, že Oskar za chvíli opět vyleze! 

V tuto chvíli začíná riders meeting a  pak už kvalda! 13:45

Před chvilkou to sice vypadalo na slejvák, ale naštěstí nás to minulo a tréninky jsou v plném proudu! Na vodě se střídaji jezdci z Holandska, Slovinska, Slovenska a samozřejmě nejvíc zástupců z Česka! Svůj um už předvedl Sam de Haan a bylo na co koukat! Jsme napnutí, co Sam předvede v kvalifikaci! 

Za rozhodčovský stůl si sedli kluci z Break a leg a to Viktor, Zéma a Louka!

Mrkněte na naší FB page, kde můžete sledovat videa hned a večer na youtube již v HD rozlišení! 13:01

Anoo je to tu! Tréninky se rozjely a první se hrazdy ujmul Marek Murphy Zach! 

12:55

Asi by to nebyla ta spravná wake akce bez pořadnýho punku, takže zatím probíhá opalovačka a zewling, tréninky ještě nezačaly kvůli technickým komplikacím, ale pracuje se na tom! A my jsme napnutí, kdo se na bazén pustí jako první! 11:10

Stánkaři staví, vlajky vlají, sluníčko svíti, jezdci okukujou podmínky a vše probíhal podle plánu! 

Na bazénu probíhají poslední úpravy a první zvědavci dorazili na čumendu. 

My se vrháme na videreport, takže během chvilky se můžete těšit na videeo!8:48

Hned po ránu se nad Libercem přehnala pořádná průtrž mračen, ale jak rychle přišla, tak i zmizela, my si užíváme vzduch provoněný deštěm a stavíme zázemí! Kluci od wakemasteru dolaďují poslední detaily a někteří jezdci už začínají vylézat z karavanů a aut. Dobré rano všem! My se zas za chvíli přihlásime!  

A nezapomeňte! Brány areálu se otvírají již v 10:00!