WAKESURF OPEN 2016

Letošní léto budete mít jedinečnou možnost zasoutěžit si ve wakesurfingu a svou jízdou se probojovat až do finále, které se bude konat v srdci Prahy a dojet si pro výhru v hodnotě 1000 euro! To prostě chceš!

Wakesurfing je nejlepším způsobem, jak se přiblížit pocitu surfování na vlnách oceánu a přitom nemuset opustit naší krásnou zem. Jedná se o sport, který má své nadšence již od sedmdesátých let 20. století, kdy se začaly vyrábět první prototypy. Mezi známá wakesurf jména patří například Scott Byerly, nebo vítězka světového šampionátu Raya Walker. Tento sport snoubí to nejkrásnější z wakeu a ze surfu. Je určený pro všechny věkové kategorie a sportovní nadšence. Ať už se budete chtít nechat jen vozit, nebo předvádět triky, wakesurfing je ta správná volba a jistě si vás ihned po první odjeté vlně získá.

Zájemci o účast na WAKE SURF OPEN 2016 mají možnost předvést svou jízdu v jednom ze dvou kvalifikačních kol. První se bude konat v České republice 2.7. na Matyldě a druhé 6.8. v Bratislavě na Slovensku. Velké finále nás čeká na konci srpna 20.8. v Praze přímo na Střeleckém ostrově!

Na co všechno kromě mega dávky wakesurfu se můžete těšit?

Nejezdci si můžou zasoutěžit v Instagram contestu a popustit uzdu svému uměleckému já!

Exhibice světových jezdců na wakeboardu, wakesurfu a jetsurfu!

Projekce videí!

Testování SUP a longboardů!

Surf trenažér!

Stánky partnerů!

Chill out zóna!

Hudba!

Zapiš si do diáře tyhle tři datumy a užij si léto u vody na MAX!

wakesurfopen2016-poster-v8-page-001