Zahraniční závody na rok 2023

Vítáme vás u přehledu wakeboardových závodů na vlecích v Evropě pro sezonu 2023. Tyto závody se konají po celé Evropě a přitahují nejlepší wakeboardisty z celého světa. V následujícím seznamu najdete klíčové informace o každém závodě, který se bude konat v Rakousku, Německu, Francii, Holandsku a Maďarsku.

  1. MasterCraft Pro v Rakousku Datum: 13. – 15. května 2023 Místo: Vodní areál v Obervellachu Popis: První závod se bude konat v rakouském Obervellachu, kde se wakeboardoví závodníci utkají v soutěži, která má řadu atraktivních překážek. Tento závod se již tradičně koná na začátku sezóny a je jedním z nejvýznamnějších závodů na vodních plochách.
  2. Rhein Wakeboard Cup v Německu Datum: 3. – 5. června 2023 Místo: Waidsee v Mannheimu Popis: Závodníci se potkají v německém Mannheimu na Waidsee, kde bude vytvořena speciální trať s několika překážkami. Tento závod je známý svou neuvěřitelnou atmosférou a silnou konkurencí mezi závodníky.
  3. FISE Wakeboard World Series v Holandsku Datum: 16. – 18. června 2023 Místo: Spuikom v Ostende Popis: Tento závod se koná na nové trati v Ostende v Holandsku, která je speciálně navržena pro tento závod. Soutěžící budou soutěžit v překážkách a budou se snažit dosáhnout co nejlepšího výkonu.
  4. Wakeboard Cup v Maďarsku Datum: 7. – 9. července 2023 Místo: Vodní areál v Tiszafüred Popis: Tento závod se koná v Tiszafüredu v Maďarsku, kde bude vytvořena speciální trať pro závodníky. Soutěžící budou muset projít různými překážkami a dosáhnout co nejlepšího výkonu.
  5. Wake Park Euro Tour v Francii Datum: 4. – 6. srpna 2023 Místo: Ski Nautique Club v Montpellier Popis: Poslední závod se koná ve Francii v Montpellieru, kde se bude soutěžit na speciálně navržené trati. Soutěžíc